Výzkum Socioklima

V měsících duben – červen 2011 probíhá výzkum a ověřování metody SOCIOKLIMA – online mapování vztahů ve třídách. Máte-li zájem se jako škola BEZPLATNĚ zapojit do tohoto výzkumu, kontaktujte nás. Výzkum se týká 5. až 9. tříd ZŠ a nižších ročníků víceletých gymnázií (prima až kvarta).

Aktualizace k 10.5.2011, čtěte dále…


Denně jsme kontaktováni dalšími školami, zda je možné se ještě zapojit do výzkumu. V této fázi je možno rozšířit výzkumný soubor o 30-50 tříd. Máte-li tedy zájem, vyplňte Přihlášku a odešlete e-mailem na adresu info@socioklima.eu.

Výzkum (sběr dat) probíhá v květnu a červnu 2011. V průběhu těchto měsíců je plně v kompetenci školy, kdy budou žáci dotazníky vyplňovat. Konečný termín pro vyplnění dotazníků je 30.6.2011.

V týdnu od 9.5 do 13.5. 2011, případně bezprostředně po přihlášení školy, budou přihlášeným školám zaslány bližší informace (postup registrace školy, přihlášení tříd, výběr dotazníku, forma přihlášení žáků a vyplňování dotazníků, přístup k výsledkům).

Sledujte nadále naše stránky www.socioklima.eu, před zahájením šk.roku 2011/2012 zde najdete výzkumnou zprávu a další možnosti využívat program SOCIOKLIMA ke zlepšení sociálního klimatu ve třídách.

Soubory ke stažení:

0 odpovědí

Zanechat odpověď

Chcete se zapojit do diskuze?
Neváhejte přispět!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *